OUR TEAM
Roni  Ezrati
20375692_10155561832782445_1873033139648
CO, UX Designer
Interior & Graphic Design
B.Design- Holon Institute Of Technology H.I.T 2017
SINCE 2017

 

Melanie Shaked Gozlan
FOUNDER, CEO
Interior Design
B.Design- Holon Institute Of Technology H.I.T 2017
SINCE 2017

 

08B41DC8-7B66-49D1-8DFB-BBBD1F9D2235.jpeg
Lidar Farjun
COO
3D artist
 
B.Design Holon Institute Of  
Technology H.I.T  2019
SINCE 2018

 

Zarissh Saadayev
CAO ,VP 
Interior design
B.Design- Holon Institute Of Technology H.I.T 2017
SINCE 2017

 

Naomi Kimhi 
 Photographer 
EPS Graphics Acadmic
Institute 2012
SINCE 2018
Ravid Molejo
Product Designer
wood artist 
Holon Institute Of
Technology H.I.T 
SINCE 2018

Untitled-1.jpg
OPTIMISM |   
 | UNIQUENESS
TOTAL DESIGN |
MAKE A DIFFERENCE |

יצירת אומנות שלמה מותאמת אישית  -
מקום או מרחב אינם יכולים להתקיים ללא סיפור

חוויה חושית מרובת שכבות ומגרה עומדת במרכז גישתו העיצובית של סטודיו MEL Design ,אנו מאמינים בחללים שנתפסים כיצירות אומנות שלמות, מתוך מימוש חזון מאחד באמצעות כל הביטי העיצוב - חומר, צבע, צורות, אובייקטים, והרכב אינטואיטיבי של עכשווי ווינטג', אדריכלי ואורגני, גרפי ואינסטינקטיבי, אנו אוצרים שפע של חוויות לכל חלל ובכך אנו מתמצתים את ערכי המותג והופכים אותם לחללים מזמינים פונקציונליים, מדויקים ושלמים. אנו מלווים עסקים שונים ומגוונים החל משלב פיתוח הקונספט הראשוני ועד לשלב האכלוס הסופי במקביל לעבודה צמודה מול יועצים ומעצבים אשר מבטיחים את הצלחתו של העסק לאורך זמן.   

שאיפתנו הכנה היא לשנות את פני הדברים כפי שהם כיום ולתת משמעות לתהליך היצירה והעיצוב, הן מבחינה אישית והן מבחינה חברתית סביבתית, מתוך אמונה שכמעצבים יש לנו את הפוטנציאל ואת האפשרות להשפיע  באופן ממשי על החברה בה אנו חיים ועל האופן שבו ייראו דפוסי החיים שלנו.
אנו שואפים ביחד לייצר מרחב אישי ייחודי לכל לקוח ולכל פרויקט, תוך חתירה לשינוי איכות סביבת חיים האסתטית והפונקציונלית, אשר מבוססת על תפיסה הוליסטית ומושכלת בעלת תכנון סביבתי, חכם ומקורי של הפרויקט.

אקולוגיה דמוקרטית -

לחיות בהרמוניה ואיזון עם סביבתנו הטבעית

אנרגיה חיובית -

המשמעות מזינה את הצורה

התרחישים שלנו תמיד שונים, מהווים קישור לאלה שיוצרים את הנשמה של מקום, על ידי כיבוד גישה המנוסחת באופן אינטימי סביב מקוריות, סקרנות, הומור, יצירתיות ושירה (בין היתר). כבמאיים יצירתיים ואופטימיים אנו פורשים כל מרחב ומחיים אותו כמו בדף מקטע תיאטרון שבו סיפור נפרם ושם כל אדם הופך לשחקן, מתוך חללים נקיים שחור על גבי לבן במעשים סוריאליסטיים, ותפיסות עולם פוריות אנו יוצרים את המחזה שהלקוח חלם עליו.

יצירת חוויה חדשנית ומקורית

תחום עיצוב הפנים טומן בחובו התמחויות משנה רבות. אנו בסטודיו -MEL Design  עם ניסיון רב של עיצוב ותכנון פרויקטים מסחריים ופרטיים, מחללי עבודה משותפים ועד למשרדי הייטק לחברות קאנביס מובילות בארץ ובעולם נאמנים לתחושת השליחות וביכולת שלנו לעשות שינוי ולהשפיע באמצעות התשוקה ליצירת חללים חווייתיים, ייחודיים, איכותיים ושיתופי פעולה בעלי משמעות ומטרה. אנו מאמינים שאם אין חזון, אנושי, חברתי או אוהב, לפרויקט אין לגיטימציה להתקיים.

“A great architect is not made by way of a brain nearly so much as he is made by way of a cultivated, enriched heart”

.Frank Lloyd Wright

Values
 | BALANCE

אחרי מחקר וניסיון רב בתחום העיצוב המסחרי למדנו שזה סוד הקסם, למדנו איך למקסם את האמצעים הפרוסים לפנינו ולהגיע לתוצאות ייחודיות , ליצור מינון אסתטי מדויק באיזון מושלם אשר יודע לשלב את חלוקת החלל ועד לעיצוב הפריטים הממלאים אותו, מבלי להתעלם או לגרוע מכל פריט ופריט.   

השאיפה למזג בין המוח ללב 

 | COFFEE ON US

ערך נוסף הוא עקרון ה"קפה עלינו"

צרו איתנו קשר, מלאו את פרטיכם ונתאם פגישה אצלנו בסטודיו.

| ITS ALL IN THE DETAIL
 | TRANSPARENCY

ההפריה ההדדית שלנו כצוות הינה חלק בלתי נפרד מהיום יום שלנו ומהיותנו אנשים שנושמים, אוהבים וחיים עיצוב, אנו מאמינים שהיסטוריה ומודרניות, דמיון ומשמעת, עידון וחריגות יכולים וצריכים להתקיים במקביל, השראה שלנו יוצאת מתוך חזון הלקוח בשילוב חוויות בכיוונים יצירתיים והטמעת זהות המותג בעיצוב החלל תוך חשיבה מדויקת על הפרטים הקטנים.

"There is no magic in magic, it's all in the detail"

.Walt Disney

הקסם נמצא בפרטים הקטנים

גישה אתית לחלל

תפקידו של מעצב פנים, כפי שאנו רואים אותו בחזוננו כולל שיתוף מלא של הלקוח, מתוך שאיפה להגיע לתוצאה אופטימלית, מתחילת הדרך עם הלקוח אנו משלבים היבטים הוליסטיים, פסיכולוגיים ומעשיים, תוך הבנה של צרכי היסוד וראיית החלל מבעד לעיניו, אנו מבינים גם עד כמה תהליך של תכנון משרד, בית או חלל עלול להיות רגיש ומורכב מאלפי החלטות קטנות וגדולות, אנו מאמינים שישנה דרך בריאה להראות איך אפשר לקבל את אותן החלטות בצורה מקצועית בריאה ומעצימה.